Charakteristika ponúkaných obchodných priestorov

Obchodné priestory sú kompletne vybavené (mramorové podlahy, osvetlenie, vzduchotechnika s klimatizáciou, požiarna signalizácia – EPS, zabezpečovací systém, výklady, ...), bez potreby ďalších investícií . Predajné priestory na 1. poschodí sú sprístupnené preskleným panoramatickým výťahom (bezbariérový prístup pre imobilných občanov a matky s kočíkmi) a širokým schodiskom. Štandartom sú samostatné merače spotreby elektrickej energie a tepla. Zásobovanie je riešené zo zadnej časti objektu cez nakladaciu rampu, k dispozícii je nákladný výťah. K priestorom tiež patria výkladové plochy s osvetlením. Nadštandardne vybavené sociálne zariadenia (aj pre imobilných) a zariadené kuchynky. Vstup do obchodného priestoru je priamo z pešej zóny cez automatické dvere. Priestory je možné rozdeliť pre viacerých nájomcov.

Energetický štítok budovy: energetická hospodárnosť triedy "B".


Obchodné priestory na prenájom

Obchodné priestory na prízemí

Obchodné priestory na prízemí
obchodné priestory o výmere 83 m², nachádzajúce sa na prízemí vedľa verejného parkoviska, priestor je vhodný pre predajňu alebo kanceláriu, samostatný presklený vstup pre zákazníkov od...

—————

Obchodné priestory na prízemí.

Obchodné priestory na prízemí.
Obchodné priestory na prízemí s výmerou 600 m2 (možné rozdeliť). Vhodné na zriadenie reštaurácie s veľkou terasou orientovanou na západ.

—————